Navigace

Obsah

Akce ŠD na závěr školního roku 

Typ: ostatní
Dne 25.6. 2021 uspořádalo 1. a 2. oddělení ŠD akci na závěr školního roku. Akce byla zaměřena na sportovní soutěže, pečení buřtů, noční hru a nocleh pod širákem na školní zahradě. Vše plánované nám vyšlo až na spaní pod širákem.

Časté deště a bouřky nám toto nedovolily, a tak děti spaly ve školní družině a aule ZŠ. 

Velkou radost nám udělali někteří rodiče, kteří nám pomohli opéct buřty pro děti. Maminky napekly bábovky a další sladké překvapení, nakoupily křupky, kukuřici, tyčinky atd. 

Děti soutěžily v družstvech na hřišti slalom, skládaly obrazce z barevných víček, přenášely na lžíci vajíčka a zahrály si fotbal. Mezi tím rodiče opékali buřty a samozřejmě fandili. Ve škole je čekalo hledání druhých kartiček z pexesa po chodbách školy a nakonec vzrušující noční hra. Tady musely jít ze 3. patra školy až do přízemí. Již bylo po 22. hodině večerní a tak chodily kolem rozsvícených svíček po schodech dolů a psaly písmena, která našly u každé svíčky. Na závěr z těchto písmen skládaly slova. Na konci celého odpoledního a večerního programu se ještě podívaly už ze spacáků na pohádku a někteří při sledování již únavou usínaly. 

Ráno si ještě všichni zasportovali v tělocvičně a potom si už pro děti začali chodit rodiče. Všem dětem se akce moc líbila a hned se ptaly, zda se bude zase opakovat i příští rok. 

Vše jsme zdokumentovali videem a fotografiemi. 

 

Marie Doleželová 

vychovatelka


Vytvořeno: 29. 6. 2021
Poslední aktualizace: 29. 6. 2021 22:24
Autor: