Navigace

Obsah

Atletický úspěch

Typ: ostatní
Děti ze sportovního kroužku pokračovaly v atletickém čtyřboji krajským kolem. To se konalo dne 2. 6. 2019 v Plzni Celkem se na stadion sjelo 103 závodníků z okresů DO, RO, PM, PS a PJ. Naše děti opět podaly vynikající výkony a vybojovaly 7 medailí.

Výsledky:

žákyně I.     

 • 2. místo Lucie Posavádová
 • 3. místo Viktorie Samos
 • 4. místo Ela Tatíčková
 • 5. místo Anna Hodková

 

žáci I.           

 • 2. místo Ondřej Kugler

 

žákyně II.   

 • 3. místo Andrea Valentová

 

žáci II.           

 • 4. místo Vít Hodek

 

žákyně III.   

 • 2. místo Adéla Šafrová
 • 6. místo Lucie Strádalová

 

žáci III.         

 • 2. místo David Strádal

 

dorostenci 

 • 1. místo Filip Hrabě

 

Všechny děti postoupily  na republikové finále, které se uskutečnilo 8. 6. 2019 v Třebíči. Do Třebíče byl vypraven autobus, který odjížděl ve 4.00 hodiny ráno. Ani brzké vstávání a dlouhá cesta dětem neubrala chuť pustit se do bojů. Zde již byla konkurence větší neboť z 11 krajů se sjelo celkem 310 závodníků. V nižších kategoriích jich startovalo okolo 35. Plzeňský kraj vybojoval 5. medailí a celkově se umístil na 2. místě za krajem Královéhradeckým. Z našich dětí nejvýše stanula Lucie Posavádová, která vybojovala stříbrnou medaili. Ani ostatní děti nezklamaly a dosáhly pěkného umístění.

Výsledky:

žákyně I.         

 • 2. místo Lucie Posavádová
 • 6. místo Viktorie Samos
 • 14. místo Anna Hodková
 • 24. místo Ela Tatíčková

 

žáci I.               

 • 6. místo Ondřej Kugler

 

žáci II.             

 • 18. místo Vít Hodek

 

žákyně III.     

 • 14. místo Adéla Šafrová
 • 16. místo Lucie Strádalová

 

žáci III.           

 • 17. místo David Strádal

 

dorostenci     

 • 5. místo Filip Hrabě

 

 Všem patří velká gratulace a poděkování za vzornou reprezentaci.

Text: Jana Hermanová

Foto: Jana Hermanová, Monika Kuglerová, Tomáš Karlík


Vytvořeno: 12. 6. 2019
Poslední aktualizace: 12. 6. 2019 11:27
Autor: