Navigace

Obsah

Atletický úspěch

Typ: ostatní
Děti ze sportovního kroužku pokračovaly v atletickém čtyřboji krajským kolem. To se konalo dne 2. 6. 2019 v Plzni Celkem se na stadion sjelo 103 závodníků z okresů DO, RO, PM, PS a PJ. Naše děti opět podaly vynikající výkony a vybojovaly 7 medailí.

• 1. místo Filip Hrabě

Všechny děti postoupily  na republikové finále, které se uskutečnilo 8. 6. 2019 v Třebíči. Do Třebíče byl vypraven autobus, který odjížděl ve 4.00 hodiny ráno. Ani brzké vstávání a dlouhá cesta dětem neubrala chuť pustit se do bojů. Zde již byla konkurence větší neboť z 11 krajů se sjelo celkem 310 závodníků. V nižších kategoriích jich startovalo okolo 35. Plzeňský kraj vybojoval 5. medailí a celkově se umístil na 2. místě za krajem Královéhradeckým. Z našich dětí nejvýše stanula Lucie Posavádová, která vybojovala stříbrnou medaili. Ani ostatní děti nezklamaly a dosáhly pěkného umístění.