Navigace

Obsah

Biologická olympiáda online!

Typ: ostatní
Pořádání školního kola Biologické olympiády je na naší škole již tradicí. Zatímco minulý rok jsme školní kolo stihli ještě živě, letos nás čekalo online.

Školní kolo bylo pořádáno v kategorii C (8. a 9. ročník) a kategorii D (6. a 7. ročník). V obou případech se soutěž skládala z testu, poznávačky a laboratorního úkoly. První dvě části proběhly  v MS Forms, tedy formou online testu. Laboratorní úkol vyplnil každý soutežící doma a zjištěné výsledky zaslal pomocí MS Teams do školy.

Drobná úprava pravidel, oproti předchozím ročníkům je, že ze školních kol postupuje jen jeden žák v kategorii do kola krajského. Kola okresní byla zrušena. Krajské kolo se bude samozřejmě konat také online. 

Našimi vítězkami jsou letos dívky. Kategorii D vyhrála Violet Váchalová (6. A) a kategorii C Dagmar Matoušková (8. B)

Všem soutěžícím bych chtěla poděkovat za bezproblémový online průběh soutěže, vítězkám gratuluji a přeji hodně štěstí v kole krajském.

Mgr. Lenka Benediktová, Ph.D.

 


Vytvořeno: 4. 4. 2021
Poslední aktualizace: 4. 4. 2021 07:30
Autor: