Bobřík informatiky z domova

Žáci naší školy se již tradičně zapojují do národní soutěže Bobřík informatiky. Soutěžili jsme také letos ovšem s tím rozdílem, že každý "lovil z domova".

V letošním ročníku soutěže jsme se zapojili ve dvou věkových kategoriích. Aby byli žáci úspěšní, bylo nutné získat v testu 120 bodů ze 192 možných.

V kategorii  Benjamin, která je určena pro žáky 6. a 7. ročníků jsme letos ulovili 5 bobříků. Bronzovou medaili získal se 128 body Albert Pavlovič, o příčku výše se 144 body skončila Eliška Vítovcová. Vítězkou kategorie Benjamin se stala Barbora Böhmová se 149 body. Dalšími úspěšnými lovci byli Štěpán Brnka a Nela Bílá (oba 120 b.).

Žáci 8. a 9. ročníku se utkali v kategorii Kadet. Zde jsme měli dva úspěšné lovce. Michal Hrubý z 9. A se 124 body skončil druhý. Vítězkou kategorie se stala Eliška Borová (8. A) se 125 body.

Diplomy a malé ceny si žáci přeberou po nástupu do školy.

Všem úspěšným řešitelům gratuluji a těším se na další ročník soutěže.

Mgr. Lenka Benediktová

Vytvořeno: 21. 11. 2020