Navigace

Obsah

Čertí rojení v ZŠ Starý Plzenec

Typ: ostatní
Nastal opět dlouho očekávaný den, kdy v tělocvičně naší ZŠ začalo „Čertí rojení.“ Slétlo se zde hodně čertíků i několik andílků ze všech pěti oddělení školní družiny.

Nejdříve jsme se každé oddělení společně vyfotili. Paní vychovatelky pro nás připravily několik úkolů, které jsme měli plnit. Dostali jsme kartičky, kde byly úkoly vyznačeny. Mezi soutěžemi hrála muzika, na kterou jsme tancovali. Také naše paní vychovatelky se převlékly za čerty a tancovaly s námi. Když jsme měli splněné úkoly, dostali jsme za odměnu nafukovací balonky a časopisy. Čertí rojení jsme zakončili čertovským tancem s balonky. Moc dobře jsme se pobavili a nyní se již budeme těšit na nadílku od Ježíška.

 

Text: žáci 3. odd. ŠD ZŠ Starý Plzenec

Foto: Marie Doleželová

 


Vytvořeno: 17. 12. 2018
Poslední aktualizace: 17. 12. 2018 18:32
Autor: