Navigace

Obsah

HÁZENÁ – NOVINÁŘSKÝ KALAMÁŘ 

Typ: ostatní
23. 4. se mladší žákyně naší školy zúčastnily krajského finále školní ligy ZŠ v házené. Turnaj se tradičně konal na 31. ZŠ v Plzni jako „Novinářský kalamář“. 

Šest zúčastněných družstev bojovalo systémem „každý s každým“. Po náročném dni jsme si domů přivezly „bramborové“ 4. místo. Na ta nejlepší děvčata, která se kvalifikovala přímo na Republikové finále jsme nestačily, ale naše velmi mladé družstvo o sobě dalo vědět. Získaly jsme cenné zkušenosti a příští rok se pokusíme vyhrát některou z medailí. 

Školu reprezentovaly: Brožíková Veronika, Müllerová Anežka, Pytlíková Kateřina, Švadlenková Darina, Polková Barbora, Šeflová Marie, Šafrová Adéla, Mastroiany Valentýna, Strádalová Lucie, Pankratzová Martina a benjamínci Mikyšková Natálka a Knížková Eliška. 

Mgr. Irena Holoubková


Vytvořeno: 9. 5. 2019
Poslední aktualizace: 9. 5. 2019 08:44
Autor: