Navigace

Obsah

HÁZENÁ ŠLZŠ - krajské finále

Typ: ostatní
11. 12. 2018 se vybraná děvčata ZŠ Starý Plzenec zúčastnila krajského finále školní ligy v házené. Turnaj se uskutečnil v hale 31. ZŠ v Plzni za účasti 7 družstev.

Na turnaj jsme určitě neodjížděly jako favoritky, v družstvu jsme měly pouze jednu hráčku, která se házené věnuje. Navíc jsme byly bezkonkurenčně nejmladším družstvem. 

Naše bojovná a běhavá hra nám přinesla „bramborové“ 4. místo, když jsme v boji o bronz podlehly družstvu Horní Břízy. I tak je to pro děvčata skvělý výsledek v konkurenci škol z celého Plzeňského kraje. 

Poděkování za reprezentaci školy patří Katce Lindauerové, Míše Sutnarové, Janě Hrubé, Elišce Mathejzíkové, Vanesse Mollerové, Viky Skolkové, Nikole Biriuc, Báře Polkové, Darině Švadlenkové, Marii Šeflové, Adéle Šafrové a Kateřině Pytlíkové. 

Mgr. Irena Holoubková


Vytvořeno: 18. 12. 2018
Poslední aktualizace: 18. 12. 2018 14:20
Autor: