Navigace

Obsah

Medvědí stezka

Typ: ostatní
Dne 12. 5. 2018 se děti ze sportovního kroužku zúčastnily závodů v "Medvědí stezce", konané v Dolním Hradišti.

Celkem se na start postavilo 53 dvoučlenných hlídek, z okresů PJ, PM, PS a RO. Z našeho sportovního kroužku přijelo 8 hlídek. V čem spočívají tyto závody? Děti na trati dlouhé 4,5 km, která vede převážně lesem, plní různé úkoly, prokazují své vědomosti a dovednosti. Například: lanové překážky, hod na cíl, uzlování, orientace podle buzoly, shyby - brtník, státní symboly, znalost ryb, květin, ohniště a odhad vzdálenosti. Všechny děti se s tratí i úkoly vypořádaly dobře a některým se podařilo stanout na stupních vítězů. 

výsledky:

žákyně I.     

  • 1. místo Lucie Posavádová, Šárka Stadlerová
  • 3. místo Anna Hodková, Viktorie Samos

 

žáci II.           

  • 1. místo Jiří Posavád Jan Skřivan

 

dorostenci 

  • 2. místo Matěj Vondrášek, Jan Diviš

 

Všem dětem děkuji za vzornou reprezentaci a rodičům za jejich dopravu.

Text: Jana Hermanová

Foto: Vadym Samos & Lenka Stadlerová.


Vytvořeno: 15. 5. 2018
Poslední aktualizace: 17. 5. 2018 15:07
Autor: