Modernizace IT učebny

Ve školním roce 2020/2021 se naše IT učebna dočkala zasloužené modernizace.

Nový kabát začala místnost oblékat již ve školním roce 2019/2020 díky novému nábytku, nyní přibylo také moderní IT vybavení, které vyhovuje současným vzdělávacím potřebám. Učebna je osazena projektorem i audiosystémem. Z původních 13 žákovských stanic se nám, díky novému rozmístění stolů, podařilo dostat na 25 počítačů, což je naprosto zásadní při výuce většího množství žáků, neboť každý může pracovat na svém zařízení.

Současná situace ohledně pandemie CoVid-19 nám zatím bohužel neumožnila se v učebně "pořádně zabydlet", přinesla s sebou ale jiná pozitiva. Na škole se rozběhla distanční výuka pomocí platformy MS Teams (MS Office 365), což je pro nás jistě velkým krokem vpřed. K dnešnímu datu škola vlastní také 2 iPadové mobilní učebny, které rovněž pomáhají k modernizaci a zefektivnění výuky.

Ráda bych touto cestou poděkovala paní ředitelce Mgr. Alici Kellerové za její zásluhy o modernizaci školy, a to nejen v oblasti IT vybavení, a také firmě PPC, s.r.o. za dodání výše uvedeného hardwaru.

Mgr. Lenka Benediktová, Ph.D.

Vytvořeno: 14. 12. 2020
Poslední aktualizace: 14. 12. 2020 16:13