Navigace

Obsah

Naše vítězné tažení pokračuje!

Typ: ostatní
Dne 22. 5. 2018 se uskutečnilo krajské kolo ve vybíjené. Naše škola zde měla obsazení pouze v dívčí kategorii.

Tohoto turnaje se zúčastnilo 7 škol, a to: ZŠ Rokycany, ZŠ Horšovský Týn, ZŠ Kralovice, ZŠ Plasy, ZŠ Přeštice, ZŠ Bolešiny a my - ZŠ Starý Plzenec. Vylosovali nás do skupiny A, ve které byly školy: ZŠ Rokycany, ZŠ Bolešiny, ZŠ Přeštice a my. Začali jsme zápasem proti Rokycanům, pokračovali jsme se ZŠ Bolešiny a nakonec jsme hráli s  Přešticemi. V semifinále jsme se setkali s Horšovským Týnem, ale i tento zápas jsme vyhráli, a tak nás čekalo to nejhorší, finále. Hráli jsme opět proti Rokycanům. Tentokrát to byl těžší zápas, ale i je jsme udolali. Naše paní učitelka Irena Holoubková je na nás velmi pyšná a pětiletá práce stála za to.

Nakonec jsme si převzali medaile. Jedna z nich patřila Elišce Knížkové, která se nemohla turnaje zúčastnit z důvodů vážného zranění. 

Teď nás čeká republikové kolo v Královehradeckém kraji ve dnech 11. a 12. 6. 2018, kde uděláme vše proto, abychom přivezli opět medaile.

Aneta Mertlová (5. B)


Vytvořeno: 8. 6. 2018
Poslední aktualizace: 8. 6. 2018 11:29
Autor: