Obnovení provozu ZŠ - 9. ročník

Vážení rodiče žáků 9. ročníku,
od pondělí 11. 5. 2020 bude umožněno Vašim dětem navštěvovat školu za účelem přípravy na přijímací zkoušky.

Náplní vzdělávání bude procvičování z českého jazyka a matematiky na přijímací zkoušky. Účast ve skupinách je dobrovolná.
Je jen na Vašem rozhodnutí, zda budete Vaše dítě do školy posílat.

Pokud Vaše dítě bude navštěvovat školu v přípravě na přijímací zkoušky, je nutno vyplnit Závaznou přihlášku dítěte do školy od 11.5. 2020 ( viz příloha) a doručit škole do 7.5. 2020 emailem na adresu zsplzenec2@seznam.cz (foto či sken přihlášky) nebo lze vhodit v požadovaném termínu do schránky školy (z Radyňské ulice).

Omlouvání žáků přihlášených k docházce do školy probíhá podle Školního řádu. Škola bude požadovat informaci, zda žák bude i nadále do skupiny docházet a co je důvodem nepřítomnosti.

Vzdělávání bude probíhat pravděpodobně 2x týdně v rozsahu max. 4 vyučovacích hodin. Bude výhradně zaměřeno na přípravu na přijímací zkoušky z matematiky a českého jazyka. Tato výuka bude určena zejména pro žáky, kteří budou konat přijímací zkoušky. Výuka pro ostatní žáky bude probíhat jako doposud,tj. formou vzdělávání na dálku.

Veškeré organizační záležitosti k výuce v tomto období budou zveřejněny na webu školy.

Při otevření je nutné dodržet řadu organizačních, hygienických a bezpečnostních pokynů. Žádáme Vás o zvážení, zda využijete opětovné otevření ZŠ, zvláště o zvážení rizikových faktorů (uvedeny v čestném prohlášení, které je přílohou).

Stravování pro žáky nebude prozatím zajištěno.

Děkuji vám za spolupráci.

Přikládám metodický pokyn MŠMTčestné prohlášení, které doloží žáci na začátku osobní přítomnosti ve škole 11.5.2020. Pokud zákonný zástupce tyto dokumenty nepodepíše, nebude žákovi osobní účast ve škole umožněna.

Mgr. Alice Kellerová, ředitelka školy

Vytvořeno: 4. 5. 2020