Oznámení o změně provozu škol od 1. března 2021

Na základě rozhodnutí vlády ČR vzhledem k vážné aktuální epidemické situaci rozhodla o uzavření 1. a 2. ročníků ZŠ, včetně školní družiny. Děti těchto ročníků přejdou na distanční vzdělávání.

Ostatní ročníky (3.–9.) pokračují v nastaveném vzdělávání jako doposud.

Kompletní text krizového opatření vlády, týkajícího se škol a školských zařízení, naleznete ZDE.

ŠKOLNÍ JÍDELNA bude v provozu (kromě jarních prázdnin). Všem žákům 1. a 2. ročníků budou obědy automaticky odhlášeny, ale žáci 1. a 2. ročníků mohou i nadále školní obědy odebírat do boxů v době od 11:30 h do 13: 30 h ve dvoře školy (rampa) za dodržení všech hygienických podmínek. Zákonní zástupci musí v případě zájmu o obědy nahlásit odběr na email: krosnarovamiluska@seznam.cz nejpozději v neděli 28. února 2021 do 18.00.

Pro žáky z vyšších ročníků se nic nemění, i nadále mají nárok na dotovaný oběd.

OŠETŘOVNÉ: odkaz zde. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Vytvořeno: 28. 2. 2021
Poslední aktualizace: 28. 2. 2021 8:23