Navigace

Obsah

Padrťské rybníky

Typ: ostatní
Říjnové počasí slibovalo chladné, ale slunečné dny, a tak jsme se rozhodli vyrazit ještě před zimou do Brd.

Cílem byly tentokrát Padrťské rybníky. Ze Starého Plzence jsme autobusem dojeli do Míšova a dál už pokračovali pěšky. Přestože ve stínu byla ještě jinovatka, jasné nebe slibovalo báječné počasí. Cesta k rybníkům nebyla dlouhá a odměnou nám byla krásná scenérie. U rybníků jsme se nasvačili a vyfotili. Cestou zpět jsme se podívali i po houbách, ale mnoho jsme jich nenašli. Zpět do Míšova jsme dorazili s dostatečnou časovou rezervou, a tak zbyl prostor i na občerstvení ve zdejším vyhlášeném Grilu. Nakonec autobusem do Nezvěstic a dále vlakem do Plzence. I když jsme ráno trochu mrzli, výlet se vydařil a už teď se těšíme, až se do Brd znovu vrátíme.

Žáci 9. A


Vytvořeno: 15. 10. 2021
Poslední aktualizace: 15. 10. 2021 08:51
Autor: