Navigace

Obsah

POHÁR ROZHLASU 

Typ: ostatní
Okresní finále tradičních atletických závodů „Pohár rozhlasu“ se konalo na Městském atletickém stadionu v Plzni 16. 5. 2019. 

Závodů se zúčastnila naše mladší děvčata (ročník narození 2005-2007). Celý den v Plzni nám propršel a bylo citelné chladno. O postup do krajského finále se prala děvčata ze 14 plzeňských škol. 

Závody byly velmi vyrovnané, do posledních disciplín nebylo rozhodnuto, kdo zvítězí. Skončily jsme na pěkném 5. místě. Výhodou našeho družstva je, že většina děvčat může ještě příští rok startovat v kategorii mladších žákyň. 

Pochvalu za bojovnost zaslouží celé družstvo: Veronika Brožíková, Anežka Mullerová, Zuzka Kantnerová, Julie Hejlová, Adéla Šafrová, Darina Švadlenková, Nikola Biriuc, Katka Lindauerová. Skvělé výkony předvedly Anežka Kárníková (celkové 1.místo v běhu na 600m) a Míša Sutnarová (celkové 2.místo v hodu kriketovým míčkem). 

 

text i foto: Mgr. Irena Holoubková


Vytvořeno: 4. 6. 2019
Poslední aktualizace: 4. 6. 2019 10:39
Autor: