Navigace

Obsah

Školní rok 2020/21

Typ: ostatní
Letošní zahájení nového školního roku začalo trochu jinak než v minulých letech. Naše prvňáčky jsme přivítali ve venkovních prostorách. Hřiště na školní zahradě se zaplnilo rodiči, prarodiči a hlavně žáčky prvních tříd.

Všechny přítomné přivítala ředitelka školy Mgr. Alice Kellerová, následoval proslov starostky Ing. Vlasty Dolákové a místostarosty Bc. Václava Vajshajtla. Pak už hřiště patřilo malým školákům, třídní učitelky a zástupci města předali prvňáčkům šerpy a všichni se rozešli do svých tříd. 

Žáci dalších ročníků zahájili školní rok se svými třídními učitelkami a učiteli ve třídách. V letošním školním roce nastoupilo na naši školu 31 prvňáčků. Ze spádových škol ZŠ Tymákov a ZŠ Sedlec přišlo do šestých tříd celkem 17 žáků. K 1. 9. 2020 navštěvuje naši školu 340 dětí, chod školy zabezpečuje 50 zaměstnanců (pedagogických a správních pracovníků). 

Během prázdnin doznala naše škola několik změn. V přízemí budovy bylo provedeno nové obložení stěn a do počítačové učebny byly instalovány nové počítače. 

Ve školním roce 2020/21 přejeme všem hodně úspěchů, mnoho sil a trpělivosti, a aby letošní školní rok proběhl bez mimořádných událostí. 

Vedení školy


Vytvořeno: 18. 9. 2020
Poslední aktualizace: 18. 9. 2020 11:10
Autor: