Navigace

Obsah

Šťáhlavská olympiáda

Typ: ostatní
Dne 7. 6. 2019 se děti I. stupně ZŠ Starý Plzenec zúčastnily Šťáhlavské olympiády. Do nafukovací haly se sjely děti ze čtyř základních škol - Nezvěstic, Tymákova, nás a domácích, aby poměřily svoje síly v netradičních disciplínách.

Vždy soutěžili dvě dívky a dva chlapci. Na děti čekaly tyto disciplíny: běh na 35 metrů, hod, vějířovitý běh se sbíráním tenisáků, 3x žabáky, přeskoky přes překážku bokem po dobu jedné minuty a na závěr se běžela štafeta. Děti přišla podpořit bývalá plavkyně a potom triatlonistka Eva Nováková - Potůčková, která jim přiblížila svoji sportovní cestu. Všechny děti se snažily podat co nejlepší výkony. A jak vše dopadlo?

Výsledky:

  • 1.třída - 3. místo  
  • 2.třída - 2. místo
  • 3.třída - 4. místo
  • 4.třída - 4. místo
  • 5.třída - 3. místo

Všem dětem patří poděkování za vzornou reprezentaci. 

Text: Jana Hermanová 

Foto: Marie Doleželová


Vytvořeno: 12. 6. 2019
Poslední aktualizace: 12. 6. 2019 11:15
Autor: