Navigace

Obsah

Startovací kufříky pro prvňáčky 

Typ: ostatní
Při příležitosti nového školního roku obdržel každý žák první třídy startovací balíček, obsahující kufřík na výtvarné potřeby či školní pomůcky a navíc zajímavé předměty jako je box na svačinu, šňůrka na klíče, ořezávátko, guma, voskové pastelky, reflexní přívěsek, vak na sportovní pomůcky, apod. 

Tento kufřík vznikl díky spolupráci našeho města Starý Plzenec s neziskovou společností EKO-KOM , a.s., jako odměna za vaši účast na třídění odpadů. Tato sada nejen že udělá malým žáčkům radost a ušetří nějakou korunu jejich rodičům, ale také je nenásilnou formou povede k ekologickému chování, zejména k třídění odpadů. 

Na obalu kufříku je vyobrazen průvodce dětským světem třídění odpadů Tonda Obal, se kterým se děti budou moci také v budoucnu ve škole setkávat. Tonda Obal je totiž „patronem“ školního vzdělávacího programu, který již více než 20 let realizuje právě společnost EKO-KOM, a. s. Jen ve školách se s lektory tohoto programu setkává přes 100 000 dětí ročně. Jistě se tedy s Tondou setkají v budoucnu i vaši prvňáčci. 

Pro více informací o školním vzdělávacím programu navštivte také www.tonda-obal.cz.

 


Vytvořeno: 6. 9. 2019
Poslední aktualizace: 6. 9. 2019 08:08
Autor: