Navigace

Obsah

Úspěch chlapců v basketbalu

Typ: ostatní
Dne 19. ledna se škola ze Starého Plzence vydala na basketbal do Plzně na 26. ZŠ na Borech. V sestavě byli P. Hrubý, P. Sedláček, M. Petrovci, L. Březina, L. Kandler, J. Valíček, J. Fremr.

V prvním zápase jsme nastoupili proti soupeřům z Mikulášského gymnázia, které jsme porazili 24:2. V dalším zápase jsme hráli proti týmu z 28. ZŠ, která sice ze začátku vítězila, ale poté jsme to dokázali obrátit a tedy dotáhnout to až k vítěznému konci 19:11. Dále nás čekal tým z 25. ZŠ, která je zaměřená na sporty, a proto nám ze začátku tento tým dělal potíže, ale znovu se nám povedlo otočit hru k vítězství 15:11. Hned jsme byli o krůček blíže k finále. Jelikož jsme postoupili ze základní skupiny, tak jsme se utkali se soupeřem ze skupiny druhé, kterým byla 11. ZŠ. Ta nás překvapila svojí bojovností a zkrátka jsme se jim nedokázali ubránit a prohráli jsme 18:13. Díky tomu jsme bojovali o třetí místo, o které jsme se utkali znovu s 25. ZŠ. A tu jsme znovu porazili 16:10. Z basketbalového turnaje tedy vezeme bronz. Po posledním zápase jsme se již těšili domů z těžkého sportovního dne. 

L. Kandler & J. Fremr (9. A)


Vytvořeno: 24. 2. 2019
Poslední aktualizace: 24. 2. 2019 11:46
Autor: