Vánoční Praha

V prosinci jsme se se žáky šestých tříd vypravili vlakem do hlavního města Prahy. V plánu byla prohlídka Pražského hradu, Karlova mostu, Kampy a nakonec návštěva vánočních trhů.

V úterý 3. prosince jsme vyrazili se třídou 6. A. Podařilo se nám prohlédnout si i reprezentační prostory Pražského hradu, kde se odehrává veškerý ceremoniální život prezidentského úřadu. Tyto prostory bývají běžně návštěvníkům nepřístupné.

Ve středu 11. prosince jsme hlavní město navštívili s třídou 6. B, reprezentační prostory už byly opět pro veřejnost uzavřeny a tak jsme se ještě podívali do muzea Policie České republiky, kde si žáci prohlédli expozice a mohli si vyzkoušet řadu věcí související s činností záchranných složek.

Mgr. Lenka Šebová

Vytvořeno: 12. 12. 2019