Navigace

Obsah

Výlet 8. A  

Typ: ostatní
V úterý 5. června jsme odjeli na výlet do Kašperských Hor.

Na ubytovně jsme se rozdělili do pokojů, vybalili a šli na večeři. Po jídle byla volná zábava. Druhý den jsme vyrazili na výlet podél řeky Vydry. Po krátké cestě autobusem se přemísťujeme na exkurzi do elektrárny Vydra na Čeňkově pile. Cestou zpátky u kempu Antýgl nastupujeme do autobusu směr Rejštejn a brzy jdeme „krásnou“ zkratkou k našemu ubytování. Na večer si pro nás páni učitelé připravili vtipné společenské hry. Další den jsme šli na hrad Kašperk, který je nejvýše položený královský hrad v zemi. Večer na nás čekal bobřík odvahy a táborák. Poslední den výletu navštěvujeme seismografickou stanici, která patří k nejcitlivějším na světě a dokáže měřit zemětřesení po celé Zemi. 

Tak a jsme tady - zpátky ve Starém Plzenci. Výlet se nám moc líbil a těšíme se na příští rok, kdy snad pojedeme znovu. 

P. Protivínský, A. Pokorná, V. Seman a E. Hudečková


Vytvořeno: 18. 6. 2018
Poslední aktualizace: 18. 6. 2018 14:55
Autor: