Navigace

Obsah

Výlet Marie Ruth 

Typ: ostatní
V pátek 1. října jsme my, 7. A, byli na výletě na vyhlídce Marie Ruth. 

Ráno jsme měli sraz v 8.00 před naší školou, po pár minutách jsme se přesunuli na nádraží. Vlak nám jel v 8.20 ze Starého Plzence do Nezvěstic. Po příjezdu do Nezvěstic jsme se pomalu vypravili na náš cíl do Milínova. Šli jsme lesem, loukou a různými cestami. Naše první zastávka byla v lese na malém kopečku, kde jsme se nasvačili a vyfotili vzpomínkovou fotku. Dále už jsme šli bez přestávek na náš cíl. Když jsme tam došli udělali jsme oheň a upekli buřty. Rozdělili jsme se na dvě skupiny, holky a kluci. Po skupinách jsme vystoupali na vyhlídku, ze které byla vidět krásná krajina. Snědli jsme buřty, a vydali se zpátky do školy. Vzali jsme to cestou přes pole a zastavili se na občerstvení u dětského hřiště. Dojedli jsme si, co nám zbylo a co jsme si koupili. Když jsme se dostavili na nádraží, nastoupili jsme v Nezvěsticích na vlak a jeli do školy na oběd. Výlet jsme si náramně užili a krásně se prošli. Těšíme se na další výlet. 

Barbora Weberová & Violet Váchalová (7. A)


Vytvořeno: 13. 10. 2021
Poslední aktualizace: 13. 10. 2021 22:20
Autor: