Navigace

Obsah

Úkoly do 20. 11.

Anglický jazyk

Úkoly do 13. 11.

Úkoly do 11. 11.

Pondělí

  • Vyjmenovaná slova po M.
  • Učebnice strana 71 (přečíst vyjmenovaná slova po M).
  • Pracovní sešit strana 15 cvičení 1.
  • Pracovní sešit strana 16 cvičení 3.

 

  • Opakování písemného násobení.
  • Učebnice strana 31 cvičení 13 (napsat do sešitu školního).
  • Pracovní sešit strana 10 cvičení 7, 8, 10.

 

Úterý

  • Zápis čísel v desítkové soustavě.
  • Učebnice strana 31 cvičení 12 (do sešitu školního).
  • Pracovní sešit strana 11 cvičení 2.

 

  • Vyjmenovaná slova po M.
  • Učebnice strana 50 cvičení 5 (napsat do sešitu školního).

Středa

  • Vyjmenovaná slova po M.
  • Učebnice strana 57 cvičení 7 (opis).

 

  • Zápis čísel v desítkové soustavě, opakování termínů (sčítanec, součet, menšenec, menšitel, rozdíl, činitel, součin, dělenec, dělitel, podíl) 
  • Učebnice strana 4 cvičení 12.
  • Učebnice strana 5 cvičení 18. 

Anglický jazyk do  13. 11.

(9. – 11. 11.)

Poslechni si nahrávku 22 a podívej se na text na straně 16 v učebnici. Do sešitu „Vocabulary“ si zapiš slovíčka, která neznáš.

V úterý 10. 11. proběhne online hodina přes Teams, kde budeme s tímto textem pracovat. 

POZOR: Třída bude rozdělena na dvě skupiny:

od 9:55 se přihlásí: Böttcherová, Brejcha, Brnka, Dědič, Karlíková, Kasl, Kufnerová, Kuzmová, Legner, Newton

od 10:25 se přihlásí: Panák, Píhová, Rácová, Rotová, Sebránková, Soukup, Šafrová, Špičák, Švecová, Tatíčková, Tatíčková

(12. – 13. 11.)

Poslechni si nahrávku 23 a udělej cvičení 18/1 v pracovním sešitě.

Cvičení vyfoť a pošli.

Úkoly do 6. 11.

Úkoly do 4. 11.

 

Anglický jazyk

2. – 4. 11.

  • Vyber slova z šedého rámečku a napiš je na volné řádky ve cvičení 13/1 v PS.
  • Nakresli a napiš o někom ze své rodiny do cvičení 13/2 v PS.
  • Cvičení si zkontrolujeme na online hodině, která proběhne ve středu 4. 11. v 9:55 přes Teams.
  • (Pokud se někdo nemůže na online hodinu dostavit, pošle mi nahrávku, jak obě cvičení čte.)

5. – 6. 11.

Úkolů do 23. 10.

Úkoly do 21. 10.

14. 10. – 16. 10. 2020

Český jazyk – Vlastní jména, Vyjmenovaná slova po B

Učebnice

46 /2 a) do sešitu školního

71 – přečíst

Pracovní sešit

13 / 1

 

Matematika – Písemné dělení, Písemné násobení, Dělení se zbytkem

Učebnice

25 / 16 do sešitu školního včetně zkoušky

 

Pracovní sešit

10 / 12

 

Pracovní list

Sloupeček příkladů na dělení se zbytkem

 

Prvouka – Třídění rostlin

Pracovní list

Roztřídit zbylé sloupečky 

 

Úkoly vyfoťte a pošlete na email: maskova.sarkacz@gmail.com. V případě dotazů mi napište na uvedený email nebo na Školu OnLine. 

Anglický jazyk

Do 23. 10.

Přečti si text ve cvičení 12/1 v pracovním sešitě a odpověz na otázky.

Pošli nahrávku či video, jak otázky a odpovědi čteš.

(Dobrovolný úkol: Zazpívej si píseň: https://elt.oup.com/student/happystreet/level2/songsandchants_02/songsandchants_02_02/singalong_unit02song?cc=cz&selLanguage=cs)

Do 21. 10.

Přečti si text, vybarvi obrázky a napiš chybějící slova na linky ve cvičení 11/2 v pracovním sešitě.

Pošli nahrávku či video, jak doplněný text čteš.

(Pokud máš problém s plněním úkolu, v úterý 20. října v 10:00 proběhne online hodina přes Teams, kde můžeme cvičení projít společně.)

Do 16. 10.

Poslechni si nahrávku 15 a napiš čísla ve cvičení 11/1 v pracovním sešitě. Potom si nahrávku poslechni ještě jednou a napiš jména.

Poslechni si znovu nahrávku 16 - text v učebnici na straně 12 a rozhodni, zda jsou tvrzení ve spodní části stránky pravdivá (YES) nebo nepravdivá (NO). YES a NO zapiš přes fólii nebo do sešitu.

 

Pošli vyfocená cvičení.

Dobrovolný úkol: Seřaď čísla v každém řádku od nejmenšího po největší v online cvičení:

https://elt.oup.com/student/happystreet/level2/games_02/games_02_02/games_unit02_02?cc=cz&selLanguage=cs