Navigace

Obsah

Adaptační kurz 6. A

Typ: ostatní
Na úterý 20. září jsme měli připravenou vycházku na Kozel, abychom měli šanci poznat se i jinak, než ve školních lavicích. Počasí v posledních dnech však napovídalo, že výšlap na půl dne nebude to pravé, takže jsme ráno zvolili tzv. mokrou variantu.

Začali jsme protažením v sokolovně. Protože pak vysvitlo sluníčko, vyrazili jsme na Radyni. V informačním centru jsme nalezli vyhřáté útočiště a v týmech jsme se pustili do řešení únikové hry o houbách, kterých jsme cestou viděli mnoho. Po splnění hry jsme se přesunuli do vedlejší restaurace a lehce se před obědem posilnili. Cestou zpět do školy jsme to ještě vzali přes skalní vyhlídku a pokochali se pěkným rozhledem. Pak se ale počasí rychle zkazilo a my spěchali lesem zpět na náměstí. Dešti jsme však neutekli. Ke škole jsme dorazili promočení, ale spokojení, snědli jsme oběd a vyrazili se domů usušit.

žáci 6. A


Vytvořeno: 21. 9. 2022
Poslední aktualizace: 21. 9. 2022 13:26
Autor: