Biologická olympiáda online!

Pořádání školního kola Biologické olympiády je na naší škole již tradicí. Zatímco minulý rok jsme školní kolo stihli ještě živě, letos nás čekalo online.

Školní kolo bylo pořádáno v kategorii C (8. a 9. ročník) a kategorii D (6. a 7. ročník). V obou případech se soutěž skládala z testu, poznávačky a laboratorního úkoly. První dvě části proběhly  v MS Forms, tedy formou online testu. Laboratorní úkol vyplnil každý soutežící doma a zjištěné výsledky zaslal pomocí MS Teams do školy.

Drobná úprava pravidel, oproti předchozím ročníkům je, že ze školních kol postupuje jen jeden žák v kategorii do kola krajského. Kola okresní byla zrušena. Krajské kolo se bude samozřejmě konat také online.

Našimi vítězkami jsou letos dívky. Kategorii D vyhrála Violet Váchalová (6. A) a kategorii C Dagmar Matoušková (8. B)

Všem soutěžícím bych chtěla poděkovat za bezproblémový online průběh soutěže, vítězkám gratuluji a přeji hodně štěstí v kole krajském.

Mgr. Lenka Benediktová, Ph.D.

Vytvořeno: 4. 4. 2021
Poslední aktualizace: 4. 4. 2021 7:30