Navigace

Obsah

Dětský den

Typ: ostatní
Ve středu 1. června vyrazily páté, šesté, sedmé, osmé a deváté třídy oslavit Den dětí do lesa.

Chodilo se kolem hradu Radyně a cestou se plnily úkoly na stanovištích (bylo jich 12).

Na začátku jsme byli rozřazeni do 14 skupin. Kapitáni určeného týmu na sobě měli  číslo skupiny. Potom jsme se rozešli na stanoviště a začali jsme plnit úkoly. Za splnění každého z nich jsme dostali maximálně 20 bodů. Šlo například o házení granátem, poznávání rostlin, angličtinu, poznávání starobylých přístrojů a střílení ze vzduchovky. Den poté bylo vyhlášení.  První místo obsadila skupina s číslem 11, druhé skupina s číslem 9. Ceny byly velké, například kyblík s bonbóny nebo ovoce. Dostaly je i deváté třídy za pomoc s organizací. Myslím, že jsme si to všichni užili.

Děkujeme panu učiteli Florianovi za organizaci. 

Josef Brnka, 5.A


Vytvořeno: 9. 6. 2022
Poslední aktualizace: 9. 6. 2022 08:56
Autor: