Navigace

Obsah

Dětský den pod Radyní

Typ: ostatní
V pátek 31. 5. se všechny třídy druhého stupně posílené páťáky vydaly na tradiční stezku kolem Radyně.

Tentokrát se soutěže zúčastnilo patnáct věkově smíšených družstev, která plnila rozmanité úkoly na osmnácti stanovištích. Bylo třeba osvědčit nejen znalosti přírodních věd, dějepisné či jazykové, ale také projevit fyzickou zdatnost. Důležitá byla také dobrá spolupráce mezi jednotlivými členy družstev vytvořených losem, ve kterých nebylo možné spoléhat se jen na blízké kamarády.

Den se vydařil, všechna družstva zvládla úkoly splnit, nezabloudit (popřípadě se rychle znovu najít) a včas doputovat do cíle, tedy na oběd s odměnou v podobě nanuka.

Vyhlášení vítězů a rozdání cen následovalo v pondělí a zpestřilo nám tak navíc začátek nového týdne.

Mgr. Lenka Brnková


Vytvořeno: 17. 6. 2024
Poslední aktualizace: 17. 6. 2024 10:09
Autor: