Navigace

Obsah

Jak jsme se protancovali druhým školním dnem

Typ: ostatní
Tento týden probíhá ve Starém Plzenci akce s názvem Týden sportu. Místní sportovní kluby připravily pro žáky i veřejnost bohatý program. My, sedmáci, jsme se společně s osmáky vydali podívat do "Liďáku" na ukázku tanců pod vedením pana Filipa Gregoriadese.

V tanečním sále nás pan Gregoriades seznámil s tím, jak probíhají taneční kurzy, pohovořil zásadách etikety a spolu se svými svěřenci nám představil několik tanců, např. sambu či quickstep. Pro nás bylo zajímavé, že mezi tanečníky byl také Slávek Liška, náš spolužák, a představil se nám tak v "novém" světle. Nejlepší ale bylo, že jsme celou akci nemuseli prosedět na židlích, pan Gregoriades nás naučil také několik tanečních kroků, a tak jsme si spolu s ním vyzkoušeli základy samby a finský tanec. Na závěr jsme si zkusili oblíbenou macarenu.

 

Žáci 7. A


Vytvořeno: 6. 9. 2023
Poslední aktualizace: 6. 9. 2023 7:43
Autor: