Navigace

Obsah

Plavecký výcvik 

Typ: ostatní
Jak je již známo, žáci 2. a 3. ročníků absolvují vždy v rámci tělesné výchovy 10 lekcí plaveckého výcviku. My jsme začali jezdit plavat ve 2. třídě na jaře 2020, bohužel jsme však plavali pouze čtyřikrát a koronavirová opatření naše snažení zastavila.

Těšili jsme se tedy na plavecký výcvik ve třetí třídě – situace se opakovala a my jsme plavali opět jen čtyřikrát. 

Abychom nebyli „ošizeni“ ,zajistila nám naše paní ředitelka výcvik i nyní ve čtvrté třídě. Sice jsme ho museli několikrát odkládat, ale nakonec se vše podařilo a my jsme se všichni zdárně zdokonalili v plaveckých stylech. Poslední plavací lekci jsme i závodili! Proto kromě „mokrého vysvědčení“ si někteří vezli domů i diplomy a medaile. 

Už se těšíme na léto, kdy nabyté dovednosti využijeme! 

Za žáky 4. A a 4. B J. Toušová


Vytvořeno: 13. 4. 2022
Poslední aktualizace: 13. 4. 2022 11:26
Autor: