Navigace

Obsah

Rozloučení s deváťáky

Typ: ostatní
Opravdu poslední akcí školního roku 2023/2024 bylo již tradičně rozloučení se žáky 9. ročníku.

V letošním roce opouští naší školu 52 žáků, kteří navštěvovali 9. A a 9. B. Byli prvním ročníkem, který zažil přihlašovací systém DIPSY a prioritizaci přihlášek na SŠ. A i přes počáteční obavy a rozpaky z nového principu přijímání, je nutné podotknout, že se naprostá většina z nich dostala na vybrané školy v prvním kole. Pouze čtyři žáci uspěli až v kole druhém. 

V jejich velký, závěrečný, den na ZŠ předvedly obě třídy rodičům, spolužákům i pedagogickému sboru pečlivě připravená vystoupení, která zahrnovala mimo jiné slavnostní proslovy, promítání videoklipů či společnou píseň. V rámci akce žáci obdrželi vysvědčení, pamětní listy a powerbanky s logem školy, které jistě využijí při cestách na své vybrané školy. 

Na jejich nové cestě přejeme žákům mnoho úspěchů nejen ve studijním, ale také osobním životě.

Za pedagogický sbor

Lenka Benediktová


Vytvořeno: 5. 7. 2024
Poslední aktualizace: 5. 7. 2024 20:38
Autor: