Navigace

Obsah

Sedmáci na Šumavě

Typ: ostatní
Také 7. A se v červnu vydala na výlet, a to na Šumavu. Cílem byla jezera - Černé a Čertovo.

Předpověď slibovala příznivé počasí, a tak jsme po sedmé hodině ráno vyrazili vlakem na cestu. Cílová stanice byla Špičák. Na vrchol stejnojmenné hory jsme vyjeli lanovkou, ze které jsme hned spěchali na místní rozhlednu. Někteří z nás více než výhled obdivovali místní stánek s občerstvením. A když jsme se nasvačili, konečně jsme vyrazili do pořádného horského terénu. K Černému jezeru cesta ubíhala, byla spíše z kopce. Horší byl potom výstup k jezeru Čertovu, ale i ten jsme zvládli. Odměnou byl pozdní oběd opět na Špičáku. Vraceli jsme se trochu unavení, ale spokojení.

 

Žáci 7. A


Vytvořeno: 1. 7. 2024
Poslední aktualizace: 1. 7. 2024 15:34
Autor: