Navigace

Obsah

Sedmáci v ZOO

Typ: ostatní
První červnové úterý jsme vyrazili do ZOO v Plzni. Chtěli jsme jet vlakem, ale víkendové lijáky bohužel poničily koleje, a tak jsme cestovali náhradní autobusovou dopravou.

Vystoupili jsme na Jižním Předměstí a vyrazili pěšky do ZOO. Alej Kilometrovka byla místy podmáčená, museli jsme dávat pozor, abychom neměli boty plné vody. No chvílemi to bylo dobrodružné, ale po vstupu doo ZOO jsme na bláto rychle zapomněli. V zoologické zahradě se neustále něco buduje, a tak i ti z nás, kteří sem chodí pravidelně s rodiči, zaznamenali zrekonstruované expozice či prostory pro odpočinek návštěvníků. Jaro je obdobím mláďat, a tak jsme viděli lvíčata, malé lemury a právě křtěnou velbloudí samičku Jessicu. Dopoledne rychle uteklo, stihli jsme také malé občerstvení a po 12 hodině jsme se vydali opět na Jižní Předměstí k autobusu do Plzence. Uchození, ale spokojení jsme ještě společně poobědvali ve školní jídelně a vyrazili domů. 

 

Žáci 7. A


Vytvořeno: 6. 6. 2024
Poslední aktualizace: 6. 6. 2024 13:49
Autor: