Šestky na Juniorfestu

V úterý 8. listopadu jsme vyrazili do kina v OC Olympia, kde právě pro probíhá filmový festival Juniorfest.

Protože cesta do OC Olympia ze Starého Plzence není dlouhá, rozhodli jsme se, že ji zvládneme pěšky. Po příjemné procházce podzimní přírodou jsme tedy zhruba za hodinku dorazili do Olympie. Do začátku představení zbýval ještě nějaký čas, a proto jsme se stihli také porozhlédnout po místních obchodech. V půl 11 už jsme ale seděli v sále a čekali na začátek estonského filmu Těžká volba. Dobrodružný film o partě našich vrstevníků, kteří trávili čas ve staré opuštěné továrně, byl nejen napínavý, ale také poučný a vedl k zamyšlení, že učinit správné rozhodnutí není vždy jednoduché. Po kinu jsme se opět procházkou vydali zpět do školy, kde nás čekala odměna v podobě zaslouženého oběda.

žáci 6. A a 6. B

Vytvořeno: 9. 11. 2022