Navigace

Obsah

Tísňové volání 

Typ: ostatní
Naše 2. B se zapojila do preventivního programu pořádaného dobrovolnými hasiči ze Starého Plzence. Při pravidelných návštěvách se žáci budou seznamovat s nejrůznějšími tématy, jako je první pomoc, chování v mimořádných situacích, ale také hasičský sport. 

První setkání bylo zaměřené na předcházení nebezpečných situací, bezpečnost na internetu i doma. 

Děti si vyzkoušely, jak ohlásit mimořádnou událost a přivolat pomoc. Pomocí vysílaček zavolaly na číslo záchranných složek a popsaly, co se přihodilo. Z druhého konce vysílačky se ozval hlas, zda událost popsaly správně a jaký způsobem mají dál postupovat při první pomoci. 

Příští hodina bude zaměřena na první pomoc. 

Text a foto Mgr. Jana Kozáková


Vytvořeno: 8. 3. 2023
Poslední aktualizace: 8. 3. 2023 8:18
Autor: