Navigace

Obsah

Tradiční stopovačka na Radyni

Typ: ostatní
Rok se s rokem sešel a máme tady zase Den dětí. Po covidové pauze jsme již minulý rok obnovili tradiční stopovačku kolem Radyně.

Protože žáků neustále přibývá a mimo 2. stupně se letos zapojili i páťáci, vytvořili jsme celkem 15 desetičlenných týmů. Po deváté hodině se týmy vydaly na jednotlivá stanoviště v lese pod hradem. Zastávek nás čekalo 16 a na každé byl nějaký úkol. Poznávali jsme rostliny, testovali fyzickou zdatnosti i znalosti z angličtiny. Počasí nám přálo a kolem 13 hodiny jsme se všichni sešli na zaslouženém obědě ve školní jídelně. Vyhodnocení hry nás čekalo druhý den, tedy v pátek 2. června. Na prvních místech se umístila tato družstva (vzhledem k počtu hráčů uvádíme pouze kapitána):

 

1. Eliška Lukášová

2. Xenia Bondarenko

3. Dominik Sedlák

 

Vítězům gratulujeme a těšíme se na další ročník.

Žáci 8. B


Vytvořeno: 5. 6. 2023
Poslední aktualizace: 5. 6. 2023 10:35
Autor: