Navigace

Obsah

Týden sportu 

Typ: ostatní
Minulý týden se nesl nejen ve znamení nástupu do školy, ale také byl plný sportu. 

Naši žáci se zúčastnili akce pořádané městem Týden sportu. Děti měly možnost vidět a vyzkoušet si mnoho sportů a volnočasových aktivit. V úterý zahájily sportovní týden cvičením s Hankou a pan Gregoriades předvedl ukázku společenských tanců. 

Ve čtvrtek měly děti možnost vidět kynologický výcvik psů. A se psy se mohly i pomazlit. Poté se žáci přesunuli na fotbalové hřiště, kde pro ně trenéři připravili různá stanoviště s fotbalovými prvky. 

V pátek si dobrovolní hasiči ze Starého Plzence připravili ukázku sportu TFA a děti si samy mohly vyzkoušet jednotlivé disciplíny tohoto sportu. Jako překvapení přijel speciál od hasičů ze Zbirohu. 

Dětem se ukázky sportu moc líbily a těší se na další podobné akce. 

Třídní učitelky z Malé Strany


Vytvořeno: 16. 9. 2023
Poslední aktualizace: 16. 9. 2023 6:26
Autor: