Navigace

Obsah

VELKÝ SPORTOVNÍ ÚSPĚCH ŽÁKŮ ZŠ STARÝ PLZENEC Odznak všestrannosti – krajské kolo

Typ: ostatní
Měl jsem úžasnou příležitost vést skvělou skupinu pěti dětí na krajské finále „Odznaku všestrannosti“, které se konalo v Tachově. Počasí se nám vydařilo, což přidalo závodu ještě větší atmosféru. Všichni do závodu dali vše. A i když třeba nepostoupili, tak jsme si to velice užili.

Obzvlášť důležitou třešničkou na dortu bylo, že náš žák Vašík Němeček ze 4.B, postoupil do celostátního finále. Teď nás čeká velký zářijový závěrečný závod v Brně, kde budeme reprezentovat naši školu a Plzeňský kraj.

Je to pro nás obrovská čest a motivace, ať už se umístíme na jakémkoli místě. Těšíme se na přípravy a další výzvy, které nám republikové finále přinese. Jsme si jisti, že se nám podaří ukázat naše dovednosti a získat cenné zkušenosti z této soutěže.

Ivan Kutlák


Vytvořeno: 5. 6. 2023
Poslední aktualizace: 5. 6. 2023 17:44
Autor: