Navigace

Obsah

Velký úspěch na republikovém finále Odznaku všestrannosti – stříbro pro Václava Němečka 

Typ: ostatní
Ve vzrušujícím třídenním závodu Václav Němeček (žák 5. B), reprezentující Plzeňský kraj a především Základní školu Starý Plzenec, ukázal své výjimečné dovednosti a odhodlání na republikovém finále Odznaku všestrannosti.

Tato událost nebyla pouze zkouškou atletiky, ale také silových schopností každého účastníka.

Republikové finále Odznaku všestrannosti se konalo v Brně a trvalo tři náročné dny. Tyto dny byly opravdovou výzvou nejen pro Václava, ale i pro mě. 

Důležité je také zmínit nepostradatelný přínos Václavových rodičů. Během celého léta ho podporovali a pomáhali mu připravit se na tuto významnou soutěž. Jejich odhodlání a obětavost jsou svědectvím o síle láskyplné a podpůrné rodiny. 

Veškerá tato tvrdá práce vyústila v zasloužené 2. místo pro Václava Němečka na republikovém finále. Toto mimořádné umístění je zdrojem obrovské hrdosti pro Plzeňský kraj a hlavně Starý Plzenec. 

Pohledem do budoucnosti není pochyb, že se stejnou úrovní odhodlání a podpory bude Václav pokračovat ve svých sportovních úspěších. Zlatá medaile na příštím republikovém finále není pouze snem; je to reálný cíl, ke kterému se Václav blíží. 

MOC GRATULUJEME !!! 

Ivan Kutlák


Vytvořeno: 13. 9. 2023
Poslední aktualizace: 13. 9. 2023 15:22
Autor: