Navigace

Obsah

Výlet do Kašperských Hor

Typ: ostatní
V úterý 7. 6. naše třída vyrazila na třídní výlet do Kašperských Hor. Naše cesta začala na nádraží ve Starém Plzenci a pokračovala s přestupy až do cíle.

Po příjezdu jsme se ubytovali, navečeřeli a šli si prohlédnout město. Hned první večer jsme se seznámili se školou, která tam byla také ubytována, a zahráli si společně míčové hry, u kterých nás doprovázela skvělá hudba od pana učitele Floriana. Druhý den po snídani jsme vyrazili na výlet podél řeky Vydry přes Turnerovu chatu až do Srní. Večer po výletě a odpočinku pro nás pan učitel vymyslel společenské hry. Třetí den jsme se vydali na hrad Kašperk a na rozhlednu Sedlo i přes deštivé počasí. Po náročném výletě nás o půlnoci postupně učitelé posílali na hřbitov, odkud jsme museli přinést sirku jako důkaz o tom, že jsme tam byli. Poslední den jsme se šli ještě podívat do infocentra, nasedli na autobus a jeli domů. Výlet jsme si všichni moc užili, děkujeme učitelům za krásné zážitky a těšíme se na příští rok. 

Žáci 8.B


Vytvořeno: 22. 6. 2022
Poslední aktualizace: 22. 6. 2022 13:12
Autor: