Navigace

Obsah

Výlet do Kašperských Hor 

Typ: ostatní
V úterý 4. června naše třída vyrazila na školní výlet do Kašperských Hor. Cesta začala na nádraží ve Starém Plzenci a pokračovala s přestupy až do cíle.

Po příjezdu jsme se ubytovali, navečeřeli a šli si prohlédnout město. Hned první večer jsme se seznámili se školou z Nýrska, která tam byla také ubytována, a zahráli si společně volejbal. Druhý den po snídani jsme vyrazili na výlet podél řeky Vydry přes Turnerovu chatu až do Srní. Viděli jsme zblízka i vlčí smečku a absolvovali zajímavou prohlídku elektrárny Vydra. Po návratu jsme pokračovali ve sportování. Ve čtvrtek nás čekala stopovačka na hrad Kašperk, vyšplhali jsme i na vyhlídku Pustý Hrádek. Přišel pátek a s ním vycházka k seismografické stanici a pozorování bizonů. Potom nás už čekal návrat domů. Moc jsme si výlet užili a těšíme se do Kašperek za rok zas. 

Za 8. B Alena Kuchynková a Veronika Benešová


Vytvořeno: 17. 6. 2024
Poslední aktualizace: 17. 6. 2024 9:38
Autor: