Navigace

Obsah

Výlet do Mariánských Lázní

Typ: ostatní
Letos, ve 4. ročníku jsme se učili ve vlastivědě o naší republice a o jejích raných dějinách. 

8. 6. jsme se proto vypravili na putování po naší vlasti. Viděli jsme spoustu hradů a zámků, kostely, mosty, mlýny, rozhledny….dokonce i starý přemyslovský hrad Plzeň s naší krásnou rotundou. Jak jsme to stihli? Snadno, vše pohromadě jsme nalezli v parku Boheminium v Mariánských Lázních. Na toto poznávání krásných památek v rámci školního výletu jsme si vzali s sebou kamarády ze 3. B. 

Všichni jsme byli nadšeni. Obzvlášť, když jsme se vydali po návštěvě Boheminia na kolonádu. Cestu jsme si zjednodušili lanovkou a tak jsme se ještě mohli kochat výhledy na lázeňské město. Po nezbytné ochutnávce Karolinina pramene a nákupu lázeňských oplatek se už rozehrála Zpívající fontána. Poslechli jsme si Verdiho Nabucco a vyrazili k domovu. 

Počasí přálo, vše se povedlo, výlet byl skvělý! 

Žáci 4. A


Vytvořeno: 14. 6. 2022
Poslední aktualizace: 14. 6. 2022 08:10
Autor: