Navigace

Obsah

Výlet do Sušice

Typ: ostatní
Náš výlet do Sušice byla velká legrace. Ráno v 7:15 jsme se sešli před školou, nastoupili jsme do autobusu a pak jsme vyjížděli z Plzence.

V Sušici bylo krásně, nejprve nás autobus vysadil u lesa a potom jsme pokračovali nahoru do kopce na Svatobor. Cestou na Svatobor jsme šli úzkými cestičkami a hodně do kopce. Nahoře jsme si sedli na občerstvení a chvíli tam pobyli. Od Svatoboru jsme šli Hadí stezkou dolů do města. Ve městě jsme si koupili zmrzlinu a potom jsme dále pokračovali do Offparku, kde jsme lezli na lanech. Do Offparku vám doporučujeme jet, je to skvělý zážitek. Okolo šestnácté hodiny jsme odjížděli zpátky do Starého Plzence. Celý den jsme si moc užili a ještě k tomu to večer pokračovalo.

 

Po příjezdu z výletu jsme šli na chvíli domů, abychom si sbalili věci a vykoupali se. Ve škole jsme měli opět sraz v 19:00 na školní zahradě. Poté jsme si odložili věci do auly a šli zase ven. Venku jsme hráli různé zábavné hry, a když se začalo už pomalu stmívat, šli jsme dovnitř, kde si každý ustlal a koukali jsme se všichni společně na film. Po filmu jsme si vyčistili zuby, převlékli jsme se do pyžama a měli jsme večerku. Ve 3:00 nás paní učitelky vzbudily, rozdělily nás do skupin a poslaly na bojovku po škole s jednou baterkou do skupiny.  Šli jsme úplně shora dolů do tělocvičny a tam každá skupinka musela najít své číslo, u kterého byla tajenka, která nás dovedla na místo se vzkazem. Díky vzkazu jsme se dostali zpátky do auly a šli zase spát. Ráno jsme se před sedmou hodinou probudili, sbalili se, uklidili si po sobě a vydali se na cestu domů.

Páťáci


Vytvořeno: 1. 7. 2022
Poslední aktualizace: 1. 7. 2022 21:37
Autor: