Navigace

Obsah

Výlet do TEPfactoru

Typ: ostatní
Ve čtvrtek 28. dubna vyrazila 8. A a 9. A do TEPfactoru na Slapy.

Co to vlastně je? Jedná se dobrodružnou hru založenou na principu televizní soutěže Pevnost Boyard. Už samotná cesta k "pevnosti" byla náročná, protože jsme cestovali ze Starého Plzence do Plzně, pak na Smíchov a nakonec autobusem do vesničky Chotilsko, kde se herní aréna nachází. Na místě jsme se rozdělili do týmů po 4 a 5 členech. Paní průvodkyně nám stručně vysvětlila pravidla a spustila čas. Čekalo na nás přes 20 herních místností, které testovaly naši zrušnost, sílu, myšlení i odvahu. Po splnění úkolu se otevřela truhla s razítkem. Sbíraná razítka jsme se snažili dešifrovat na číselný kód. Tři hodiny hry utekly jako voda a my jsme se unavení, ale spokojení vydali na zpáteční cestu. Zpět do Plzence jsme dorazili sice až po sedmé hodině, ale s pocitem dobře stráveného dne. 

 

Žáci 8. A a 9. A


Vytvořeno: 29. 4. 2022
Poslední aktualizace: 29. 4. 2022 09:36
Autor: