Navigace

Obsah

Divadlo v ŠD

Typ: ostatní
Ve čtvrtek 25. 4. 2019 nás v družině navštívilo divadlo "POD KLOBOUKEM." Přivezlo nám krásné představení, které se zaměřilo na hospodaření s penízky.

Představení se jmenovalo Evelínko, neutrácej. Hrály tam dvě slepičky, jedna se jmenovala Evelínka, která stále utrácela za parádu a dobroty, druhá se jmenovala Květuška a ta si rozmýšlela, za co korunky utratí, a také si je šetřila v bance. Květuška vysvětlila Evelínce, jak má zacházet s korunkami. Názorně jí ukázala, kolik snesou vajíček a za kolik korun je prodají. Potom jí vysvětlila, co si za ně mohou koupit. Názorně nám tak bylo vysvětleno, jakou cenu mají korunky a co si za ně koupíme. Nemusíme utrácet za každou cenu, můžeme šetřit, a pak si koupit nějakou důležitou věc, třeba do školy. Divadlo se nám moc líbilo a těšíme se na další představení. Na závěr jsme všichni dostali omalovánky.

text: 3. oddělení ŠD

foto: Mgr. Klára Veselá


Vytvořeno: 8. 5. 2019
Poslední aktualizace: 8. 5. 2019 07:51
Autor: