Navigace

Obsah

Obnovení provozu ZŠ - 1. stupeň

Typ: ostatní
Vážení rodiče žáků 1.stupně,
v pondělí 25. 5. 2020 se školy otevřou pro žáky 1. stupně. Žáci budou rozděleni ve školních skupinách, jedna školní skupina může mít maximálně 15 dětí.

Pro žáky ve skupinách bude organizována dopolední výuková a odpolední zájmová činnost. Účast ve skupinách je dobrovolná.

Je jen na Vašem rozhodnutí, zda budete Vaše dítě do školy posílat.

Při otevření je nutné dodržet řadu organizačních, hygienických a bezpečnostních pokynů. Žádám Vás o zvážení, zda využijete opětovné otevření ZŠ, zvláště o zvážení rizikových faktorů (uvedeny v čestném prohlášení, které je přílohou).

Potřebujeme zjistit zájem o docházku žáků 1. stupně. Dle toho budeme řešit organizaci a podobu školního vzdělávání. Sdělení zájmu je závazné, do školní skupiny se dítě nemůže připojit později.

Pokud Vaše dítě bude navštěvovat školu po znovuotevření od 25.5. 2020, je nutno vyplnit Závaznou přihlášku dítěte do školy k opětovnému nástupu žáka 1.stupně ( viz příloha) a doručit škole do 18.5. 2020 emailem na adresu zsplzenec2@seznam.cz (foto či sken přihlášky) nebo lze vhodit v požadovaném termínu do schránky školy (z Radyňské ulice).

Veškeré organizační záležitosti k výuce v tomto období budou upřesněny a zveřejněny na webu školy.

Přikládám metodický pokyn MŠMTčestné prohlášení, které doloží žáci na začátku osobní přítomnosti ve škole 25.5. 2020. Pokud zákonný zástupce tyto dokumenty nepodepíše, nebude žákovi osobní účast ve škole umožněna. 

 

Děkuji za spolupráci

 

Mgr. Alice Kellerová, ředitelka školy

 


Přílohy

Vytvořeno: 5. 5. 2020
Poslední aktualizace: 5. 5. 2020 08:42
Autor: