Navigace

Obsah

ŠKOLNÍ  LIGA  MINIHÁZENÉ

Typ: ostatní
16.11. se uskutečnil první z pěti turnajů Školní ligy miniházené určený pro děti 3. – 5. tříd. Celou sérii turnajů bude pořádat Sokol Šťáhlavy ve sportovní hale. Garantem turnajů je Český svaz házené. 

Prvního turnaje se zúčastnilo 10 družstev. Naše škola vyslala do bojů 3 družstva. Miniházené jsme se začali věnovat v projektových hodinách „Sportuj ve škole“.

Zpočátku jsme bojovali s velkým prostorem sportovní haly a množstvím čar. Každý zápas byl ale lepší a miniházená nás začala hodně bavit. Na medailové umístění jsme nedosáhli, ale podle hodnocení trenérů jsme zanechali příjemný dojem. 

Pořadatelům děkujeme za dodaný sportovní materiál (branky, míče). 

Další z turnajů se uskuteční 13.12.

Mgr. Irena Holoubková


Vytvořeno: 1. 12. 2019
Poslední aktualizace: 1. 12. 2019 12:01
Autor: