Navigace

Obsah

ZŠ Starý Plzenec přeje pohodové prázdniny

Typ: ostatní
Vážení rodiče, naši milí žáci, 
máme za sebou školní rok 2019/ 2020, který nám přinesl nečekané události. Pro nás všechny nové, doposud nepoznané. Celé období bylo velikou zkouškou. 

Vám rodičům patří velké poděkování za vzájemnou spolupráci, podporu a vstřícný přístup. Za neobvyklou a náročnou práci v mimořádných podmínkách vyhlášeného nouzového stavu děkuji i žákům, kteří se svědomitě (až na pár výjimek) zapojili do výuky na dálku. 

Věřím, že v novém školním roce se vrátíme do standardních podmínek. Budeme mít celkem 17 tříd, třetí ročník bude opět v odloučeném pracovišti – Raisova 96. V posledním srpnovém týdnu se uskuteční „Den otevřených dveří“ v budově školy Raisova 96 pro budoucí třeťáky a jejich rodiče ( 28.8. 15,00h – 16,00h). Pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče bude DOD v budově na náměstí (28.8. 16,00 – 17,00h). 

Chystáme novinky pro žáky navštěvující školní družinu – docházkový systém. A také zavedení programu Školní online pokladna, která bude sloužit k přesné evidenci finančních prostředků, které zákonný zástupce svěří škole ve formě zálohy na čerpání plateb za školní akce (kino, divadlo, lyžařský kurz, exkurze, fotografie, ale také např. platby za pracovní sešity), školní družinu, kroužky…O konkrétní podobě budete informováni během prázdnin na webu školy. 

Přeji všem především pevné zdraví, optimismus a spokojenost. Našim žákům přeji prosluněné, pohodové a „opravdové“ prázdniny. 

A. Kellerová, řed.školy


Vytvořeno: 2. 7. 2020
Poslední aktualizace: 2. 7. 2020 08:57
Autor: