Navigace

Obsah

Velký školní úspěch ve sportovní soutěži Odznak všestrannosti 

Typ: ostatní
Ve čtvrtek 16. 3. se vybraní žáci naší školy zúčastnili sportovní soutěže Odznak všestrannosti.

Jednalo se o soutěž složenou z pěti disciplín – skákání přes švihadlo, trojskok, hod medicinbalem, kliky a běh na tisíc metrů (nebo driblink). Dětem se podařilo vybojovat šest medailí a všichni medailisté postoupili z okresního do krajského kola, které se bude konat na konci května v Tachově. Všem zúčastněným žákům moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. 

Medailisté: Matyáš Vyleta – zlatá, Anna Vyletová – zlatá, Aneta Kočovská – zlatá, Viktorie Trnková – zlatá, Václav Němeček – zlatá, Adam Špičák – bronzová. Další zúčastnění žáci: Robin Bazala, Jiří Lohr, David Mansfeld, Tereza Tichá, Marie Dubravayová, Jan Beran, Lucie Posavádová, Roman Matas, Anna Hejlová, Michaela Panušková. 

Mgr. Eliška Benešová 

 

*Fotografie jsou z webu https://www.sazkaolympijskyviceboj.cz/multimedia/okresni-kolo-odznaku-vsestrannosti-plzen-mesto2023.


Vytvořeno: 24. 3. 2023
Poslední aktualizace: 24. 3. 2023 10:57
Autor: