Navigace

Obsah

Setkání pěveckých sborů v Dýšině

Typ: ostatní
V neděli 21. dubna se děti z našeho školního pěveckého sboru Radoušek vydaly na svůj první sborový festival.

Na pozvání pěveckého sboru Chrástochor jsme měli možnost zazpívat si v krásném barokním kostele v Dýšině. Kromě našeho koncertního bloku jsme spojili síly také s dalším dětským pěveckým sborem ze ZUŠ Rokycany - Barvičkami. Poděkování patří všem vystupujícím dětem a rodičům, kteří je na koncert doprovodili. Společný zpěv nás zahřál na duši a o to víc se již těšíme na náš samostatný koncert, který se bude konat v neděli 16. června od 18 hodin ve Starém Plzenci v kostele Sv. Jana Křtitele na náměstí. Benefiční akce proběhne v rámci Cyklu koncertů pro plzenecké varhany.

Mgr. Jaroslava Čejková


Vytvořeno: 23. 4. 2024
Poslední aktualizace: 23. 4. 2024 14:49
Autor: